O nas

Markowski i Pancewicz Kancelaria Radców Prawnych to zespół prawników specjalizujących się w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców, podmiotów leczniczych, organizacji społecznych oraz osób fizycznych. Prawnicy tworzący naszą Kancelarię, jak też osoby z nami współpracujące, stanowią zespół wyspecjalizowany szczególnie w zakresie prawa gospodarczego, własności intelektualnej, jak również prawa budowlanego i inwestycyjnego oraz prawa cywilnego i prawa pracy. W zakresie zainteresowania naszego Zespołu pozostają również zamówienia publiczne i prawo medyczne.

 

Prawnicy tworzący naszą Kancelarię i prawnicy, w tym rzecznicy patentowi, współpracujący z naszą Kancelarią, w związku z kolejnymi zrealizowanymi na przestrzeni dotychczasowej swojej działalności projektami oraz przeprowadzonymi postępowaniami, w tym sądowymi, dysponują wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu pomocy prawnej.

 

Prawnicy tworzący naszą Kancelarię i osoby współpracujące z naszą Kancelarią są specjalistami w dziedzinach, którymi się zajmują.

 

Kancelaria w sprawach z zakresu własności przemysłowej, współpracuje z Rzecznikami patentowymi, zajmującymi się bezpośrednio postępowaniami, dotyczącymi spraw o udzielenie patentów na wynalazki, czy praw ochronnych na wzory użytkowe, praw z rejestracji wzorów przemysłowych, czy też praw z rejestracji topografii układów scalonych.

 

Zapraszamy do współpracy

Markowski i Pancewicz

Kontakt

 

Zapraszamy Państwa do naszej siedziby, która znajduje się w Białymstoku przy ul. Lipowej 33A, lok. 1 (15-424 Białystok).

Wejście do Kancelarii dostępne jest z podwórza od ulicy Grochowej.

Nasz Nr NIP to: 542 326 49 67, nasz Nr REGON to: 366214708.

radca prawny Bartosz Markowski

+48 608 488 141

markowski@mpprawnicy.pl

radca prawny Andrzej Pancewicz

+48 608 084 372

pancewicz@mpprawnicy.pl

Formularz kontaktowy

*pole obowiązkowe

Do góry